Kategorie produktów:
Szukaj towaru wg producenta:
O firmie

DOŚWIADCZENIE

Firma PRODATA jest obecna na rynku IT już od 1995r. Interesują nas nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wdrażamy je u naszych Klientów, ale również stosujemy u siebie. Wypracowaliśmy sobie szereg relacji partnerskich, dzięki którym możemy ciągle udoskonalać naszą ofertę kompleksowych rozwiązań informatycznych.

 

WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z czołowymi przedsiębiorstwami branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom atrakcyjną ofertę pod względem różnorodności i jakości oraz ceny. W sklepie cyberstrefa.com.pl oferujemy przede wszystkim sprzęt z kategorii OUTLET i WYPRZEDAŻ: notebooki, tablety i komputery renomowanych producentów - również poleasingowe, oprogramowanie i akcesoria komputerowe. Gwarantujemy, że oferowany sprzęt jest sprawdzony przez nasz serwis.

 

PRODATA - dużo więcej niż sprzęt komputerowy

Sprzedaż sprzętu komputerowego to zaledwie część naszej działalności. Prowadzimy obsługę informatyczną dla firm. Dbamy o infrastrukturę IT naszych Klientów. Oferujemy pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań organizacyjnych w firmach i instytucjach. Mamy wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowanych specjalistów. Wdrażamy systemy zarządzania ERP Streamsoft.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl